BIP
33 Baza Lotnictwa Transportowego Powidz
Stowarzyszenie
Zabawa Karnawałowa
Dnia 01.02.2014r. miała miejsce zorganizowana przez Stowarzyszenie Rodzina Wojskowa wraz z kierownictwem klub 3SLTr zabawa karnawałowa dla dzieci.

Dzień kobiet

W dniu 4.03.2010r.odbyło się spotkanie w miłym gronie przy kawie i cieście z okazji "Dnia Kobiet". Swoją obecnością zaszczycili nas Panowie Andrzej Górnicki, Maciej Trelka, Henryk Kątny, Zenon Lerka, ks. Mariusz Stolarczyk i nasz opiekun Cezary Wijata. Mamy nadzieję, że takich spotkań będzie więcej przy innych okazjach. Dziękujemy Panie z Koła „SRW"

Karnawał

W kole trwają przygotowania do zabaw karnawałowych, które mają się odbyć w ostatnią sobotę stycznia i pierwszą sobotę lutego. Koleżanki z koła tworzą własnoręcznie maski i kotyliony. Popołudniami spotykając się wspólnie wykonają owe dzieła, a wyrosłe z ich rąk ładne cacka można podziwiać na załączonych zdjęciach. Korzystając z okazji chciałyśmy serdecznie zaprosić dzieci przedszkolne i szkół podstawowych wraz z rodzicami w dniu 13.02.2010 r. na godzinę 14.00 do sali Klubu Garnizonowego na zabawę karnawałową

Zebranie

W dniu 07.01.2010 w Klubie Garnizonowym odbyło się zebranie członkiń koła nr 13 Stowarzyszenia „Rodzina Wojskowa" w Witkowie, które gościło przedstawiciela 33.Bazy Lotniczej Pana mjr Grzegorza Schmidta. Było nam bardzo miło, gdyż mogłyśmy porozmawiać o wspólnych przedsięwzięciach i współpracy, za co bardzo dziękujemy.

 

W trakcie zebrania omówiono plany na styczeń, a w nim jak co roku, udział w XVII edycji Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W czasie corocznej akcji nasze członkinie biorą czynny udział w liczeniu pieniędzy, jak również w pieczeniu ciast, sprzedaż których zasili konto WOŚP.

 

Na 30-tego stycznia zaplanowano zabawę karnawałową dla osób dorosłych, która odbędzie się w Ochotniczej Straży Pożarnej w Witkowie.

WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAMY !!!

 
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych