BIP
33 Baza Lotnictwa Transportowego Powidz
Kapelani

KAPELANI W GNIEŹNIE



PROBOSZCZOWIE

POSŁUGA DUSZPASTERSKA

Ks. mjr Maksymilian Gorzyc

05.10.1950 – 06.10.1952

Ks. kpt. Konstanty Święcicki

06.10.1952 – 04.07.1954

Ks. mjr Marian Kubal

04.07.1954 – 17.09.1968

Ks. kpt. Stanisław Pytkowski

17.09.1968 – 02.10.1970

Ks. Zdzisław Lewandowski

02.10.1970 – 16.09.1971

Ks. ppłk Stanisław Kaźmierczak

16.09.1971 – 29.11.1991

Ks. kpt. Jędrzej Małecki

29.11.1991 - 1993

Ks. mjr Henryk Kaczmarek

1993 – 15.06.1997

Ks. mjr Krzysztof Majsterek

15.06.1997 – 14.03.2004

Ks. płk Adam Prus

14.03.2004 – 15.09.2005

Ks. mjr Leonard Sadowski

15.09.2005 – 15.07.2007

Ks. ppłk Mariusz Stolarczyk

15.07.2007 – 30.06.2013

Ks. ppłk Piotr Gibasiewicz

30.06.2013 – 07.10.2016

Ks. por.  Dariusz Kamiński - administrator

07.10.2016 – 07.11. 2016

Ks. mjr Maciej Śliwa

07.11.2016 - 17.08.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych